Genel

Proje Yönetim Sistemi

Proje Yönetim Sistemi

Müşterileriniz ve ekibinizle iletişim kurmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içerisinde barındırdan iş/hizmet/proje yönetim sistemi modülünü devreye aldık.

Proje Yönetim Sistemi & İş Takip Programı

Artık tüm bilgilerinizi kolayca erişilebilen tek yerde tutabilirsiniz. Bu uygulama size bir projenin tüm kilometre taşlarını, görevlerini, alt görevlerini ve eksik/düzeltme işlemlerini oluşturma imkanı sağlar.

Ekip üyeleriniz kendilerine atanan görevlere ve alt görevlere erişebilir ve bu görevleri takip edebilir. Ayrıca yönetici, ekip üyelerine veya müşterinize projelerle ilgili mesajlar ve uyarılar gönderebilir. Müşteriler ayrıca proje güncellemelerini ve durumlarını da kullanıcı bilgileri ile kolayca takip edebilir.

Proje Yönetim Sistemi & İş Takip Programı kullanımı

Proje Yönetim Sistemi Özellikleri
 • Kullanıcı Yönetimi (Yönetici / Ekip Üyesi)
 • Takım yönetimi
 • Üye Yönetimi
 • Proje Yönetimi
 • Kilometre Taşları Yönetimi
 • Görev yönetimi
 • Alt Görev Yönetimi
 • Uyarı Yönetimi
 • Üye görev hakkında yorum yaptığında yöneticiye bildirim
 • Gerçek Zamanlı Proje Güncellemeleri Takibi
 • Konu Görünümü Yorumlar
 • Ekip üyelerinin görev güncellemeleri
 • Ekip üyelerine/Müşteriye Proje mesajları uyarıları gönderilmesi
 • Yönetici pano özelleştirmeleri
 • Takım üyesi için kontrol paneli
 • Müşteri için kontrol paneli
 • Sezgisel ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü

İş Takip Programı & Proje Yönetim Sistemi Kullanımı

Yönetici Panosu Paneli

Admin paneline giriş yaparak Proje Yönetimi alanına gelin. Bu alanda tüm projelerinizi, ekip üyelerinizi, müşterilerinizi, üye/çalışan görevlerini, yorumları ve diğer tüm ayarları yönetebilirsiniz.

Proje Yönetim Sistemi & İş Takip Programı
Ekip Paneli (Yönetici için)

Panel üzerinden EKİP alanına gelin. Ekip ekranında görevlendirmelerinizi, projelerinizi yönetecek ekipler ve ekip liderleri oluşturabilirsiniz. Ekip liderlerine atanan proje ve hizmetlerin takibini bu ekrandan yönetebilirsiniz.

Ekip Paneli (Yönetici için)
Yeni Ekip Belirleme

Yeni bir ekip eklemek için Yeni ekip’e tıklayın. Açılan ekip formundan gerekli tüm ayrıntıları doldurmanız ve o ekip için ekip üyelerini seçip formu göndermeniz gerekir.

Yeni Ekip Belirleme
Üye Paneli (Yönetici)

Panel üzerinden ÜYELER alanına gelin. Üyeler ekranında görevlendirmelerinizi, projelerinizi yönetecek üyeleri oluşturabilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Üye Paneli (Yönetici)

Üye detayına tıkladığınızda personeliniz ile ilgili tüm görevleri, proje geçmişini, uyarıları ve personel bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Proje Yönetim Sistemi & İş Takip Programı kullanımı
Departman Ekleme

Yeni bir üye eklemeden önce yapılması gereken çalışma ortamlarınıza göre farklı DEPARTMANLAR eklemelisiniz. Bunun için ÜYELER ekranından DEPARTMAN EKLE alanını tıklayarak Departman eklemelisiniz.

Departman Ekleme
Yeni Üye/Personek Ekleme

Yeni bir üye eklemek için Yeni Üye’ye tıklayın. Yeni bir üye eklemek için kullanıcının var olup olmadığını seçmelisiniz. Kullanıcı sistemde kayıtlı ise, açılır listeden onu seçin ve o üye hakkında kalan tüm ayrıntıları doldurun ve formu gönderin. Kayıtlı değilse, tüm alanları doldurmanız gerekmektedir (Kullanıcı Adı, e-Posta, Telefon gibi)

Proje Yönetim Sistemi & İş Takip Programı kullanımı
Yeni Üye/Personek Ekleme
Müşteri Paneli (Yönetici)

Müşteri paneline ulaşmak için Proje Yönetiminden MÜŞTERİLER alanına geliniz. Bu alanda kayıtlı müşterilerinizin listesini, müşterilerinize ait proje ve hizmetlerin detaylarını, atamaları, görevli personelleri, hizmet performansını, proje ve hizmetlerin tamamlanma durumlarını görebilirsiniz.

Müşteri Paneli (Yönetici)
Müşteri Paneli (Yönetici)
Yeni Müşteri Ekleme

Yeni bir müşteri eklemek için  Yeni Müşteri’ye tıklayın, ssitem sizi açılır forma götürecektir. Şimdi tüm detayları doldurmanız ve göndermeniz gerekir. Böylece yeni bir müşteri yaratacaktır. Bu formda, müşteri olarak tanıtmak için mevcut bir kullanıcıyı seçebilir veya buradan doğrudan müşteri olarak yeni bir kullanıcı oluşturabilirsiniz.

Yeni Müşteri Ekleme
Proje & Hizmet Paneli

Proje & Hizmet paneline ulaşmak için Proje Yönetiminden PROJELER alanına geliniz. Bu alanda tüm proje ve hizmetlerinizin listesini, projelerinize ait müşeri bilgileri detaylarını, atamaları, görevli personelleri, hizmet performansını, proje maliyetlerini, proje ve hizmetlerin tamamlanma durumlarını görebilirsiniz.

Proje & Hizmet Paneli
Proje Yönetim Sistemi & İş Takip Programı kullanımı
Yeni Bir Proje Ekleme

Yeni bir proje eklemek için Proje ekle’ye tıklayın , ardından form görünecektir, şimdi projeyle ilgili tüm ayrıntıları doldurmanız gerekiyor. Ekip ve Müşteri ile hizmet başlama, bitiş tarihleri gibi alanları doldurarak göndermeniz gerekiyor.

1 alanda Proje başlığı, açıklama, kısa açıklama, başlangıç tarihi, bitiş tarihi, maliyet, başlama durumu ve öncelik (düşük, yüksek, orta) belirtmelisiniz.

Yeni Bir Proje Ekleme

2 alanda Projede görevlendirilecek takımı/takımları ve projenin hangi firmaya ait olduğunu seçmelisiniz.

Yeni Bir Proje Ekleme

3 alanda proje ile ilgili etkinlik ve uyarıları seçmelisiniz. İletişim, bildiri  ve yorumlar için e-posta gönderilip, gönderilmeyeceğini seçmelisiniz. Varsayılan olarak tüm uygulamalarda e-posta aktif olarak görünmektedir.

Yeni Bir Proje Ekleme

4 alan ise kontrol ve onay alanıdır. Kontrol edip GÖNDER demeniz halinde proje aktif hale gelecek ve e-posta onayınıza göre ekiplerinize ve müşterinize proje / hizmetinizin detayları gönderilecektir.

Görevler Paneli (Yönetici)

Görevler paneline ulaşmak için Proje Yönetiminden GÖREVLER alanına geliniz. Bu alanda proje ve hizmetlerinize ait görevlerin ve alt görevlerin listesini bulacaksınız.

Görevler Paneli (Yönetici)

Herhangi bir görevin sağ yanında bulunan AYAR ya da düzenle alanına tıkladığınızda Ekiplere ya da ekip çalışanlarına verilen görev ve alt görevlerin listesine ulaşabilirsiniz.  Görev ya da alt görev ile ilgili yorum yazabilir, güncelleyebilir, yeni görev atayabilir, var olan görevi silebilirsiniz.

Görevler Paneli (Yönetici)
Yeni Görev Ekleme

Yeni bir görev eklemek için Görev ekle’ye tıklayın, ardından görevle ilgili tüm ayrıntıları doldurmanız gereken bir form görünecektir.

Açılan formda sırasıyla Proje/Hizmeti, Faaliyetleri, Ekip Üyelerini, Görevin Başlama/Bitiş tarihini, Tahimini Süresini, Durumunu ve Önceliğini seçerek GÖNDER butonuna basmanız yeterlidir.

Yeni Görev Ekleme
Bir Göreve Alt Görev Atama

İsterseniz mevcut verilmiş bir göreve ALT GÖREV de atayabilir, alt görev için personel görevlendirebilir ve yönetebilirsiniz. ALT Görev eklemek için mevcut görevlerden birisini DÜZENLE ile açın ve ALT GÖREV EKLE’yi tıklayın. GÖREV EKLE ile aynı işlemleri ALT GÖREV için de yapmalısınız. ALT GÖREV’e sadece faaliyet ekleyemezsiniz.

DUYURU Paneli (Yönetici)

Duyuru paneline ulaşmak için Proje Yönetiminden DUYURULAR alanına geliniz. Bu alanda proje ve hizmetlerinize ait duyuruların listesine ulaşacaksınız. Burada proje bazlı duyurudan ziyade geniş kapsamlı duyurular yapabilmeniz için PROJEYE göre duyuru ataması yapılmamıştır. (Projeye göre duyurunuzu proje/hizmet uygulaması içerisinden zaten yapıyorsunuz)

DUYURU Paneli (Yönetici)

Proje Yönetim Sistemi & İş Takip Programı Genel Ayarlar

Genel Ayarlar paneline ulaşmak için Proje Yönetiminden AYARLAR alanına geliniz. Bu alan 4 bölümden oluşmaktadır.

1 alanda (Genel Ayarlar) Firma adınızı, şirketinizin logosunu, tarih ve saat formatınızı ayarlayabilirsiniz

2 alanda E-Posta şablonlarınızı yönetebilirsiniz. (Çağrı Tasarım ekibi tüm e-posta şablon ayarlarını sizin adınıza hazırlayacaktır)

3 alanda SMS ayarları (Bu alanı SMS ile bilgi vermek istiyorsanı kullananilirsiniz).

4 alan ise Mail ve SMS etkinleştirme alanıdır. Tüm maillerin herkes tarafından alınmasını istiyorsanız etkinleştirmelisiniz.


Takım Üyesi Kontrol Paneli

Ekip üyeniz, ekip üyesi panosuna giriş yapabilir ve atanan projesine erişebilir ve görevlerin / alt görevlerin üzerinde çalışmaya başlayabilir. Bununla birlikte, sorunu çözmesi için projenin ekip üyesine de atama yapabilirsiniz.

Müşteri Panosu

Müşteriniz hesabına giriş yapabilir ve müşteri kontrol paneline erişebilir ve proje ilerlemesini ve güncellemelerini izlemeye başlayabilir.

author-avatar

Çağrı Tasarım Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir